18 LET PRAXE VSTUPNÍ KONZULTACE JEN 290 KČ OBJEDNEJTE SE ZDE

Nutriční specialista vám vysvětlí vše o zdravém hubnutí a správném stravování...

NUTRIČNÍ ORDINACE je více než 18 let členem asociace sdružující garantované poskytovatele odborných služeb v oboru vyživové poradenství.

Spolupracujeme s praktickými lékaři, gastroenterology, ortopedy, maséry atd., ale objednat se u nás může kdokoliv i bez lékařského či jiného doporučení. Odborností, způsobem vedení klientů a především dlouhodobou praxí se výrazně odlišujeme od ostatních poraden. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY!

Rádi Vám pomůžeme v těchto oblastech:

1. Trvalá úprava váhy - hubnutí i přibírání

Většina lidí k nám přichází s otázkou JAK ZHUBNOUT? Pokud je člověk ochoten řídit se radami nutričního poradce, bude mít stejné výsledky jako všichni ostatní. Hubnutí u nás opravdu není postavené na dietách, hladovění nebo enormním sportování. Základními pilíři jsou vyvážený jídelníček (bílkoviny, sacharidy, tuky a správné kalorické nastavení), pravidelná strava a základní pohybová aktivita (chůze je dostačující). V péči máme i děti, které se potýkají s nadváhou. U nezletilých je vždy nutná přítomnost jednoho z rodičů. Další skupina, která k nám dochází, jsou lidé, kteří potřebují přibrat na svalové hmotě.

2. Sestavení jídelníčku

Nejdůležitější je vědět CO, KDY a KOLIK jídla je zapotřebí sníst, aby tělo nestrádalo. V opačném případě může dojít ke zpomalení metabolismu a k rozpoutání katabolického procesu (ztráta svalové hmoty).

3. Očista organismu

Nedílnou součástí změny životního stylu je pravidelná detoxikace těla (játra, ledviny, střeva, krev...). Pomocí správného jídelníčku Vám pomůžeme celý organismus aktivovat, aby lépe fungoval.

Jak to u nás probíhá

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s Vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří Vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení Vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota, bazální metabolismus...). Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále Vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte!!! Na základě získaných informací se stanoví ten nejvhodnější plán, se kterým Vás i odborník na výživu podrobně seznámí. Obavy ani stud opravdu nejsou na místě. Pomůžeme lidem jak s nadváhou, tak i podváhou a všem klientům, kteří chtějí mít své stravování pod kontrolou. 

Jak zhubnout?

Na začátku Vám poradce pro výživu sestaví několik zdravých jídelníčků. Tím získáte jasnou představu, jaká pravidla musí být při jejich tvorbě dodržena (výběr potravin, skladba bílkovin, sacharidů a tuků, energetické hledisko atd.). Čím se od ostatních poraden výrazně odlišujeme, je fakt, že Vás nutriční terapeut naučí jídelníčky přímo sestavovat. Nikdo kromě Vás totiž nezná spektrum potravin, které Vám chutnají, nenadýmají Vás, jsou pro Vás cenově dostupné a umíte je i uvařit. Na rozdíl od draze zaplacených jídelníčků většiny výživových poradců se Vám nový stravovací režim od nás bude daleko lépe dodržovat, a to i z dlouhodobého hlediska. Podstata všeho je, abyste se konečně naučili CO máte jíst, KDY a hlavně KOLIK. 

Na konzultaci k nám přicházejí zpravidla dva typy lidí. Ti první si již v minulosti prošli celou řadou diet, ale většinou bez valného výsledku a ti druzí se nechtějí spoléhat na informace z internetu, které mnohdy patří do kategorie omylů, mýtů a polopravd. My se však opíráme především o odborné znalosti podložené každodenní praxí s klienty. Neopakujte stále stejné chyby a přijďte se k nám poradit, jak to dělat správně. Vězte, že to spolu zvládneme.

Cena za poradenství? Méně než 6.000 Kč!

Vzhledem k tomu, že máme dlouhodobě vyjednané příspěvky a dotace, je celková péče výrazně levnější, než v jiných poradnách v Praze. Našimi klienty se běžně stávají i maminky na mateřské dovolené, studenti či důchodci, kteří by si jinak nemohli dovolit zaplatit za poradenství více než deset tisíc. Vše závisí na tom, jaké služby si u nás objednáte. Buďte si jisti, že to Váš rozpočet zvládne. Na nezávazné vstupní konzultaci s Vámi nastavíme takové parametry péče, které pro Vás budou vhodné a hlavně finančně přijatelné. Za dobu našeho fungování, více než 18 let, jsme byli schopni každému nalézt optimální řešení. Úhrada objednaných služeb probíhá vždy na 2 - 3 platby, nikoliv předem v plné výši, jako je bohužel běžná praxe většiny poradců.

Důležitá upozornění

NEZABÝVÁME se prodejem jakýchkoliv tablet, koktejlů nebo jiných doplňků stravy!

Onkologičtí pacienti a lidé s poruchou příjmu potravin, musí být v péči svých lékařů specialistů, proto je do péče nepřijímáme.

Info pro studenty: Z provozně-organizačních důvodů u nás není možné vykonat studentskou praxi.

Chcete zdravě zhubnout a váhu si trvale udržet?
Domluvte si termín vstupní konzultace!Vyberte si prosím místo konzultace

na místě nezáleží

preferuji polikliniku v Praze ve Vysočanech

preferuji polikliniku U Dvou srpů v Praze na Smíchově


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ordinace v Praze 5 na Smíchově

U Dvou srpů 2024/2, 1. patro
150 00 Praha 5 Smíchov

Nutriční ordinace Praha Smíchov

spojení MHD k poliklinice Smíchov:
zastávka Kavalírka - TRAM 4, 9, 10, 16 a BUS 167

Ordinace v Praze 9 ve Vysočanech

Sokolovská 304 , 3. patro
190 00 Praha 9 Vysočany


Nutriční ordinace Praha Vysočany

Spojení MHD k poliklinice Vysočany:
metro B - Českomoravská nebo tram č. 16