18 LET PRAXE VSTUPNÍ KONZULTACE JEN 290 KČ OBJEDNEJTE SE ZDE

Nutriční specialista vám vysvětlí vše o zdravém hubnutí a správném stravování...

osobní váha, jablko, metr

NUTRIČNÍ ORDINACE je více než 18 let členem asociace sdružující garantované poskytovatele odborných služeb v oboru vyživové poradenství.

Spolupracujeme s praktickými lékaři, gastroenterology, ortopedy, maséry atd., ale objednat se u nás může kdokoliv i bez lékařského či jiného doporučení. Odborností, způsobem vedení klientů a především dlouhodobou praxí se výrazně odlišujeme od ostatních poraden. NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY!

Rádi Vám pomůžeme v těchto oblastech:

1. Trvalá úprava váhy - hubnutí i přibírání

Většina lidí k nám přichází s otázkou JAK ZHUBNOUT? Pokud je člověk ochoten řídit se radami nutričního poradce, bude mít stejné výsledky jako všichni ostatní. Hubnutí u nás opravdu není postavené na dietách, hladovění nebo enormním sportování. Základními pilíři jsou vyvážený jídelníček (bílkoviny, sacharidy, tuky a správné kalorické nastavení), pravidelná strava a základní pohybová aktivita (chůze je dostačující). V péči máme i děti, které se potýkají s nadváhou. U nezletilých je vždy nutná přítomnost jednoho z rodičů. Další skupina, která k nám dochází, jsou lidé, kteří potřebují přibrat na svalové hmotě.

2. Sestavení jídelníčku

Nejdůležitější je vědět CO, KDY a KOLIK jídla je zapotřebí sníst, aby tělo nestrádalo. V opačném případě může dojít ke zpomalení metabolismu a k rozpoutání katabolického procesu (ztráta svalové hmoty).

3. Očista organismu

Nedílnou součástí změny životního stylu je pravidelná detoxikace těla (játra, ledviny, střeva, krev...). Pomocí správného jídelníčku Vám pomůžeme celý organismus aktivovat, aby lépe fungoval.

Vyzkoušeli jste různé diety, ale bez viditelného úspěchu? 

S velkou pravděpodobností opakujete stále stejné chyby jako všichni ostatní, kteří za námi do ordinace přicházejí. Od našich klientů víme, jak je psychicky velmi ubíjející a demotivující, když se člověk snaží zhubnout, dokáže si i odepřít nějaké pochutiny, které má rád, chodí pravidelně cvičit a zkrátka NIC se nestane!!!. Prostě žádný výsledek. Že Vám mluvíme z duše? Nebojte, nejste v tom sami. 

Jak tělo funguje?

Abyste ho vůbec přiměli k redukci tuku, je třeba nejprve nastartovat metabolismus a začít postupně dodržovat všechna pravidla, která jsou pro něj důležitá. Lidské tělo je velmi složitý "stroj" a pokud ho násilím donutíme (dietou nebo fyzickou aktivitou), aby snižovalo tukové zásoby, udělá pravý opak a začne si ukládat energii na horší časy. Většina lidí bohužel soustředí svou pozornost pouze na to, kolik váží. Zhubnutých 10 kg neznamená shozených 10 kg tuku, ale většinou je vše jen úbytek svalové hmoty a vody. Po dietě však přebytečný podkožní tuk v problematických partiích zůstává i nadále. Že je tomu tak? Pokud se i přesto něco málo zhubne, většinou každého stejně dostihne obávaný jo-jo efekt.

Využijte nezávazné vstupní konzultace - nyní za zvýhodněnou cenu jen 290 Kč.

Jen v péči nutričního specialisty budete mít vše pod přímou kontrolou. Naučíme Vás CO, KDY a KOLIK jídla máte sníst. Ze zkušeností našich klientů víme, že jim nový jídelníček chutná, nemají žádný hlad, ani chutě na sladké. Nemusíte se obávat, že vás budeme nutit jíst jen "zrní a klíčky". Není tomu tak. Jsme zastánci toho, že je třeba jíst od každého něco. I milovníci masa si pochopitelně přijdou na své a pokud Vám některá potravina chutnat nebude, není absolutně žádný důvod jí násilím zařazovat. Vše se dá nahradit něčím jiným. Individuální plán se vytváří s ohledem na mnoho faktorů jako např. přístrojová tělní analýza, bazální metabolismus, zdravotní stav a současná životospráva. Obecné rady či jídelníčky z internetu nefungují a logicky ani fungovat nemohou. Objednejte se k nám a uvidíte, že se také zařadíte do řady našich spokojených klientů.

Trvalý úbytek 10 cm v pase za 3 měsíce? U většiny našich klientů zcela běžné.

Irena Škardová: „Jsem "pod dohledem" p.Spilky od června 2018. Za 6 měsíců, jsem zhubla 16 kg a 18 cm v pase. Nevěřila jsem, že i u mě to může fungovat. Samozřejmě, že bez dodržování jídelníčku a pohybu to nejde. Nicméně s tím jsem neměla problém ani před návštěvou nutriční ordinace. Jen jsem se dozvěděla, co a kdy a kolik jíst, a výsledek se dostavil. Jsem se sebou velmi spokojená a pokračuji v programu. Všem, kdo si myslí, že to nemůže fungovat, radím, vyzkoušejte si to. Je to vaše tělo, vaše rozhodnutí, vaše zdraví a váš život. Budete se cítit naprosto skvěle.

Alice Králová: „S nutriční ordinací pana Spilky jsem velice spokojená. Je to profesionál na svém místě. Nejen, že mě vyslechl a nastavil takový postup, který vyhovuje mému životnímu stylu, ale především vše přizpůsobil i mým chuťovým požadavkům. Sestavil mi 10 výborných jídelníčků a další jsem si dle jeho rad vytvořila sama. Vás to také naučí a to je podle mého názoru super. Dříve jsem byla u jiné poradkyně, tam byly jídelníčky dané, nešlo s nimi hýbat a recepty nic moc. Tady si sama rozhodnu, který den zařadím, podle nálady a chutě. Jen je třeba vědět, kolik si toho mám na talíř dát a to je celé. Já mám od září 2018 11 kg dole, manžel se přidal také a shodil zatím 8kg. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a ať Vám miminko roste :-)

Objednejte se do nutriční ordinace, máme 18 let praxe a zkušeností.

Za tuto dobu jsme pomohli mnoha klientům a jsme připraveni pomoci i vám, společně to zvládneme. To vše bez diet, doplňků stravy, chemie a hladu! V Praze máme dvě pobočky - Vysočany, Smíchov.

Vyplňte si kontaktní formulář nebo zavolejte na 777 56 81 82.

 

         

Jak to u nás probíhá

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s Vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří Vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení Vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota, bazální metabolismus...). Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále Vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte!!! Na základě získaných informací se stanoví ten nejvhodnější plán, se kterým Vás i odborník na výživu podrobně seznámí. Obavy ani stud opravdu nejsou na místě. Pomůžeme lidem jak s nadváhou, tak i podváhou a všem klientům, kteří chtějí mít své stravování pod kontrolou. 

Jak zhubnout?

Nadváha i obezita negativně ovlivňuje vaše zdraví! 

Trápí vás kila navíc, nejste v dobré kondici, rychle se unavíte? Je nejvyšší čas na změnu! Svěřte se do péče nutričního specialisty. Pomůže vám kompletně nastavit takový výživový a pohybový plán, který bude v souladu s vaším zdravotním stavem a životosprávou. 

Málo jíst a hodně sportovat k redukci tuku opravdu nevede.

Lidské tělo je velmi složitý stroj. Abychom ho přiměli k redukci podkožního tuku, je třeba ho nejprve přesvědčit, že mu tato energetická zásoba nebude v budoucnu chybět. Pokud totiž hladovíme nebo jíme nepravidelně, tělo si tvoří nové zásoby podkožního tuku. Můžete při tom sportovat jak chcete, ale hubnout tukové polštáře opravdu nebudete. Čeho se však můžete dočkat je ztráta svalové hmoty a vody. Že s tím máte své zkušenosti? Ano, mnoho lidí si tím prošlo, aby se přesvědčilo, že je to pravda. 

Také nechcete konzumovat potraviny, které vám nechutnají?

Většina diet je zaměřena jen jednotvárně. Vajíčková dieta, stejně jako proteinová nebo nízkotučná dieta, tukožroutská polévka, sacharidové vlny, náhodné půsty, ovocné šťávy, instantní polévky atd. Konzumovat celý den jen vajíčka, mrkev nebo nechutné polévky musí být opravdu nepříjemné. Proč to ale lidé podstupují? Protože z neznalosti faktů o lidském těle jednoduše uvěří tomu, že je ta či ona dieta zachrání. Místo toho, aby se zamysleli nad tím, jak v jídelníčku omezit častou konzumaci salámů, sladkostí, alkoholu, nekvalitního pečiva, smažených a tučných jídel či polotovarů, tak se upnou na nesmyslnou radikální dietu. Výsledek je předem jistý, stejně jako je výhra ve sportce. Člověk si jen zpomalí metabolismus, naučí tělo přemýšlet úsporně a zcela proti původnímu záměru se nový tuk ukládá do zásob. 

Odhalte všechny chyby, kterých se i nevědomě dopouštíte.

Nutriční specialista vás seznámí se všemi pravidly, které se musí dodržet. Základ všeho je jíst pravidelně a snídat, ale to není vše. Nový stravovací režim musí být v souladu s makroživinovou vyvýžeností, to znamená, v jakém poměru do těla přichází bílkoviny, sacharidy a tuky. Neméně důležité je správné kalorické rozložení jednotlivých denních jídel, abyste nedovolili tělu spadnout do katabolického procesu, při kterém dochází ke ztrátě svalové hmoty. Od toho je nutriční poradce, aby klientovi pomohl vše správné nastavit.

Objednejte se do nutriční ordinace, máme 18 let praxe a zkušeností.

Za tuto dobu jsme pomohli mnoha klientům a jsme připraveni pomoci i vám, společně to zvládneme. To vše bez diet, doplňků stravy, chemie a hladu! V Praze máme dvě pobočky - VysočanySmíchov.

Vyplňte si kontaktní formulář nebo zavolejte na 777 56 81 82.

Cena za poradenství? Méně než 6.000 Kč!

Vzhledem k tomu, že máme dlouhodobě vyjednané příspěvky a dotace, je celková péče výrazně levnější, než v jiných poradnách v Praze. Našimi klienty se běžně stávají i maminky na mateřské dovolené, studenti či důchodci, kteří by si jinak nemohli dovolit zaplatit za poradenství více než deset tisíc. Vše závisí na tom, jaké služby si u nás objednáte. Buďte si jisti, že to Váš rozpočet zvládne. Na nezávazné vstupní konzultaci s Vámi nastavíme takové parametry péče, které pro Vás budou vhodné a hlavně finančně přijatelné. Za dobu našeho fungování, více než 18 let, jsme byli schopni každému nalézt optimální řešení. Úhrada objednaných služeb probíhá vždy na 2 - 3 platby, nikoliv předem v plné výši (to je bohužel běžná praxe ostatních poradců). V žádném případě na Vás také nebude čekat finanční závazek na několik měsíců, s těmito praktikami nemáme a nechceme mít nic společného.

Platební karty nepřijímáme, úhrada je pouze v hotovosti.

Důležitá upozornění

NEZABÝVÁME se prodejem jakýchkoliv tablet, koktejlů nebo jiných doplňků stravy!

Onkologičtí pacienti a lidé s poruchou příjmu potravin, musí být v péči svých lékařů specialistů, proto je do péče nepřijímáme.

Info pro studenty: Z provozně-organizačních důvodů u nás není možné vykonat studentskou praxi.

Chcete zdravě zhubnout a váhu si trvale udržet?
Domluvte si termín vstupní konzultace!Vyberte si prosím místo konzultace


Ordinace v Praze 5 na Smíchově

U Dvou srpů 2024/2, 1. patro
150 00 Praha 5 Smíchov

Nutriční ordinace Praha Smíchov

spojení MHD k poliklinice Smíchov:
zastávka Kavalírka - TRAM 4, 9, 10, 16 a BUS 167

Ordinace v Praze 9 ve Vysočanech

Sokolovská 276, přízemí, vchod ze dvora
190 00 Praha 9 Vysočany


Spojení MHD:
metro B - Českomoravská nebo tram č. 16 - Divadlo Gong