spolupráce S ODBORNÍKY

 

Image​          Naše vize je propojit s NUTRIČNÍ ORDINACÍ všechny lékařské i nelékařské obory v rámci celé Prahy. Chceme spolupracovat pouze s lidmi, kterým není lhostejno, v jakém stavu je životospráva a zdraví lidí v ČR.

          Spolupráci nabízíme lékařům, fyzioterapeutům, masérům a všem subjektům zabývajícím se zdravým životním stylem. Je vymezena jen na aktivní doporučení navštívit NUTRIČNÍ ORDINACI a v případě zájmu i naopak. O žádnou jinou spolupráci včetně prodeje jakýchkoliv produktů zájem nemáme.

 

PODNIKATELSKÁ PŘÍLEŽITOST

          Další forma spolupráce má ryze podnikatelský charakter - otevření své vlastní pobočky kdekoliv v ČR. Ti z Vás, co máte podnikatelského ducha, nebojíte se práce a jste ambiciózní, nabízíme spolupráci formou frančízy. Získáte od nás praktické zkušenosti, veškeré materiály, seznámíme Vás s fungující reklamou a především budete moci využívat know-how, které jsme celá ta léta pečlivě vytvářeli. Díky tomu bude start Vašeho podnikání mnohem snazší.

 

          Celou vizi a podmínky spolupráce Vám podrobně vysvětlíme na nezávazné informační schůzce. Zavolejte na tel.: 777 56 81 82 a dojednáme vhodný termín. Spolupráci jsme již zahájili s několika obvodními lékaři, gastroenterology, ortopedy, fyzioterapeuty, maséry atd... Pozitivní zkušenosti našich klientů hovoří za vše... 

 

UPOZORNĚNÍ PRO STUDENTY: Vykonat u nás školní praxi bohužel možné není, děkujeme za pochopení.